Dijital Diyabet Takip Programı İle Her An Yanınızdayız!

Projeye ilk olarak diyabet nedeniyle ek prim ödeyen ve bu sisteme dahil olmayı kabul eden sigortalılar dahil edildi.

Allianz Türkiye, ‘Kronik Hastalık Destek Projesi’ni devreye aldı. İlk olarak diyabet tanısı bulunan ve ek prim ödeyenler için başlatılan proje kapsamında sigortalılara, medikal ölçüm cihazı ve ekipmanını içeren özel bir kit ücretsiz olarak verilecek. Çalışmanın sonuçlarına göre projenin hipertansiyon ve akciğer hastalıkları gibi diğer kronik hastalıkları da kapsaması planlanıyor.

Devamını Oku

Vodafone ve Memorial İşbirliği ile Diyabet Hastalarına Uzaktan Takip Kolaylığı


Vodafone Türkiye, sağlıkta dijitalleşmenin öncüsü olma hedefiyle Memorial Sağlık Grubu işbirliğiyle diyabet hastalarının uzaktan takibine yönelik "Vodafone Kurumsal Cep Sağlık Programı"nı hayata geçirdi. "Vodafone Kurumsal Cep Sağlık Programı", diyabet hastalarının şeker seviyelerini 7/24 uzaktan takip altında tutarak, hasta ile doktor arasındaki mesafeyi teknoloji sayesinde ortadan kaldırıyor.

Dijital bağlantılı yaşamı bireyler için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefleyen Vodafone, sağlıkta dijitalleşmenin öncüsü olma yolunda yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyor.

Devamını Oku

Dijital Diyabet Takip Programı İle Her An Yanınızdayız!

Memorial Dijital Diyabet Takip Programı, diyabetik hastaların şeker seviyelerinin uzman sağlık ekipleri tarafından 7/24 uzaktan takip ile anlık olarak değerlendirilmesini sağlayan, hasta ile doktor arasındaki mesafeyi teknoloji sayesinde ortadan kaldıran bir değerlendirme ve takip programıdır.

Memorial Dijital Diyabet Takip Programı diyabet hastalığı olan ve ilgili branş hekimi tarafından takip edilmesi uygun bulunan tüm hastalar yararlanabilir.

Devamını Oku

Vodafone’dan 7 Milyon Diyabetliye Uzaktan Takip Kolaylığı

Vodafone, Medipol Üniversitesi Hastanesi, Bayer ve Marlinplus İş Birliğiyle Sağlık Hizmetleri Yarına Hazır

Vodafone'un Medipol Üniversitesi Hastanesi, Bayer ve MarlinPlus iş birliğiyle hayata geçirdiği Diyabet Takip Sistemi, kronik hastalıkların takibinde dijital dönemi başlatıyor. Hastaların hayat kalitesini yükseltmeyi hedefleyen sistem, hastanın kan şekeri ölçümünü otomatik yaparak hastaneye aktarıyor ve acil durumlarda doktora SMS ve e-posta ile uyarı gönderiyor. Vodafone Diyabet Takip Sistemi'ni kullanan hastalara özel olarak Medipol Üniversitesi Hastanesi; tedavi, tetkik ve tüm diyabet hizmetlerini %50'ye varan indirimlerle sunuyor...

Devamını Oku